Avatar uživatele
Kelt

Kde najdu text případně notový záznam nějaké písně, která byla v nějakém filmu?

Je mnoho filmů a kromě základních fakt je ve filmu nějaká melodie, nebo píseň, případně více. Kde je možné získat text nějaké takové písně (třeba nazpívaná v jiném jazyce)? Případně i notový záznam. Film je starý několik let, takže tyto údaje by měly být někde volně přístupné. Hledat to podle filmu nejde a název skladby nevím, a zadávat nepřesný název části textu podle toho co slyším asi nebude nejlepší. Poradíte někdo? Děkuji.

Zajímavá 0 před 1525 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Jak to myslíš, že hledat podle filmu to nejde? SAMO že to JDE! V každém filmu jsou na konci titulky, kde se uvádí nejen jména a autoři skladeb, ale snad i jméno třetího pomocníka utírače zadku 5. podržtašky 3. asistenta 2. kameramana. ;) :D :D

Poté, co zjistíš název songu zadej do googlu spolu s heslem „lyrics“ a je to. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já už jsem si stáhl pár kousků pomocí YouTube. Zadal jsem tam soundtrack + název filmu a většinou jsem na to kápl. Sice noty a text tam nebyly, ale aspoň jsem se domákl interpreta a názvu dílka. S tím už se dá pracovat. Hudebně nadaný si to umí odposlouchat a jazykově nadaný taky. Nebo můžu gůglit dál.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek