SusanWoman

Kde najdu oficialni kontakt na sefa ci jineho vyssiho vedeni Apple?

Elkon: nechci technickou podporu.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Nikde. „Vyšší vedení Apple“ nemá žádný důvod na sebe dávat oficiální kontakt celé cca půl miliardě uživatelů … Kontaktem je skutečně pouze technická podpora.

Další odpovědi
Dochy

Obávám se že tam se jako běžný smrtelník jen tak nedostaneš. To bys musela mít nějakou zajímavou obchodní nabídku a kontakty se navazují jinak než že se zeptáš na veřejném fóru.

  1. U menších firem bych zkusil kontakt například na nějaké výstavě nebo prezentační akci (zpravidla jsou tam lidé v trochu vyšším postavení než je zrovna technická podpora)
  2. Běžnou poštou na adresu firmy s uvedením konkrétního jména či funkce (mohlo by se to dostat alespoň k jeho asistentovi)

elkon

Co třeba tohle https://suppor­t.apple.com/cs-cz/contact

nyjono

Pravděpodobně budeš muset hledat postupně. Pokud bude tvůj zájem důležitý pro firmu, postupně se k vyššímu vedení dopracuješ.

https://www.ap­ple.com/cz/con­tact/

anonym

nikdo z vedení nebude jednotlivým uživatelům poskytovat technickou podporu to skutečně není jejich smysl práce. Pokud se jim náhodou dovoláte nedosáhnete ničeho jiného, než že vás na technickou podporu odkážou, nebo prostě jen zavěsí.