razdvatri

Kde najdu aktuální informace o tom, co se právě děje na východě Ukrajiny?

Odpovědi
plebs

Kanalukrajina.tv, STB.ua, ukr.net, podrobnosti.ua

Pepa25

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Timeline_of_the_wa­r_in_Donbas_(2021)

Drap

Pravdivé? Nenajdeš. Pouze nějak zkreslené a musíš si to přebrat.

Ametyst

Měj pár spolehlivých youtuberů nebo televizních a rozhlasových stanic. Bez ohledu na masivní protiruskou propagandu, která musí ladit s názorem EU, se dají najít informace.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Je zajímavé, že masmedia věnuji více času a pozornosti xenofobovi a kritikovi Putina,Navalnému, než Putinovi samému. Nechali někdy Putina říct přímou řec, nebo jen komentují a překládají , co asi
řekl? Západ si hýčká a podporuje protiruské aktivisty.

Emefej

Otázka není o Navalném, ale o Ukrajině, neutíkej od problému a dej odkazy na objektivní TV stanice o kterých píšeš v odpovědi.

Emefej

Ametyst > nějaký odkaz na spolehlivou TV stanici bez protiruské a proruské propagandy by se opravdu hodil. Dej jich pár do placu, prosím.