dmatejek777

Kde mají auta umístěny palivovou nádrž?

Nejlepší odpověď
mosoj

Většinou mimo zónu deformace čelního nárazu. Takže vzadu za sedadlem nebo pod sedadlem.

Další odpovědi
gepik

Na zadním blatníku je jen tankovací hrdlo, naprostá většina vozů má nádrž pod zadními sedadly.

Drap

Různá auta různě. Převažuje zřejmě levý zadná blatník. :tedy u osobních :

ladaadal

Dnes už se dává u osobáků asi jenom pod zadní sedadla. Dřív to bylo různý, třeba eMBéčko ji mělo vepředu pod kufrem.

cukrar

dmajetek,
odpověď je složitá, nebo lehká odpověď. Vozidla mají různě umístěnou nádrž.
Nákladní většinou za přední nápravou, osobní dle stáří vozidla. Škodovky do tytu 110 měli nádrž vepředu, ochráněnou náhradním kolem. Některé mají nádrže v zadní části, některé (většina) pod zadními sedačky…

honza19hk

jak který ale většinou vzadu.Hrdlo může být vyvedeno na levou nebo pravou stranu nad blatník. U kamionů a nákla´dáků je za přední nápravou resp. hned za kabinou a může být z obou stran.Hrdlo je hned na nádrži.U stavebních strojů je to podobné.

kablik

obvykle v křídlech jako letadla…