Avatar uživatele
Ella

Kde má volant v Anglii?

Dneska mě tak napadlo, že v Anglii jezdí docela dost českých Škodovek. Vyrábějí se s volantem vlevo, nebo se výroba přizpůsobuje Království a místo řidiče je vpravo?
To ty auta vyrábějí přímo tam?
Doplňuji:
venkovane, to mělo být vtipné? ptala jsem se, protože mě to opravdu zajímalo, takže pro příště si prosím rádoby vtipné odpovědi odpusťte…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ella

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, elektrikář před 4802 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Výroba se přizpůsobuje.
Řízení je vpravo vpředu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Jo, škodovky pro britský trh mají řízení vpravo. Ale kde je vyrábí, to nevím… možná bych tipla, že přímo tam. Škodovky jsou jedny z nejoblíbenějších aut v Británii (podle některejch zdrojů dokonce nejoblíbenější) a dovoz takovýho množství aut by se musel značně prodražit… Zkusím to dohledat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
franku

Normálně se ve Škodovce dělají auta s pravým řízením pro trh kde se jezdí vlevo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mj81

Auta se vyrábí u nás a mají místo řidiče vpravo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Před sedadlem řidiče kde jsou i další ovládací páky, pedály, vypínače apod. Kdyby byl před spolujezdcem či dokonce za řidičem, asi by to bylo moc divné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Pár škodovek s levostraným řízením jezdí i u nás. Kamarád jí má. Zažili jsme s tím spoustu legrace když po mně chtěl strážník řidičák a divil že jej nemám, a mit nemusím.
Musel jsem mu pracně vysvětlit že jsem jen spolujezdec.

před 4767 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek