Dr. Darko

Kde lze spočítat jaké budou přibližné roční náklady na určité auto?

Nejlepší odpověď
Schluker

Na obycejnem papire. Naklady na provoz auta nejsou nic sloziteho: palivo (dle odhadu najetych km a prumerne spotreby), pojisteni, splatka uveru/amortizace, pneumatiky, pravidelna udrzba, nahodila udrzba/poruchy.

To vse secteme a je to :) krome posledni polozky jsou to vsechno zname nebo snadno zjistitelne udaje. Posledni polozka u me osobne byla u mirne neobvykleho vozu s drazsimi nahradnimi dily pri najezdu 40tkm/rok cca 15tis.

Další odpovědi
paul1

Schluker – O.K. a ještě bych tam připočítal nějaké pokuty 🙂 🙂 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Schluker

Paul1: pokutu nedostava auto :) to spis jeste dalnicni znamk, pripadne silnicni dan :) v lete jsem zrovna pocital co a jak a jaky auto vybrat, tak to mam jeste v zive pameti 😁