dkk

Kde koupit jmenovku na kufr?

Nejlepší odpověď
Drap

Prodejny kabelek, galanterie

Další odpovědi
arygnoc

kožená galanterie, galanterie, i u vietnamců.

baghira

V různých cestovkách ti ji rádi dají zadarmo – jako reklamní předmět.

barnajka

A co třeba vyrobit si vlastní? Bude to originál a můžeš si být 100% jistý, že si svůj kufr s žádným cizím nespleteš. Fantazii se meze nekladou, zužitkovat můžeš cokoliv, co najdeš doma – zbytky kůže/koženky, dřevo, plastový desky ze starýho šanonu,…

Kotvič

Tip dne: Lehčí řešení je jmenovku nekupovat, ty kurvy na letišti to stejně odrbou, místo toho koupit barvu na lodě a udělat si značku na kufr.

Eva Studená

Hned z patra mě napadá https://www.nej­kufry.cz/visac­ky/

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.