Spartaboy

Kde koupit dobrou strouhanku?

Nejlepší odpověď
Drap

Udělat si sám. Alespoň víš, co všechno tam máš.

Další odpovědi
zjentek

Tu nejlepší si vyrobíš z bílého pečiva na klasickým struhadle!

jak píše Drap: aspoň víš, co v ní máš! Kupovaná strouhanka je podobně tajemná, jako kupovaná psekaná!

tynuleee

pekařství a nebo si nasušit rohlíky a housky a udělat si strouhanku sám

Kepler

Mně připadá, že strouhanka ze všech obchodů je stejně dobrá. Zajímavá je kukuřičná strouhanka, kterou mají třeba v Kauflandu.

EKSOT123

Podle mě je to fuk, strouhanka jako strouhanka. Moc ji nepoužívám, a když už tak ze starých rohlíků, co dostanu. Ale pokud budeš někdy v Rakousku, vyzkoušej jejich Semmelbrösel, nebudeš litovat.

elkon

Dnes každý běžný kuchyňský robot má na strouhanku struhadlo, takže volba je jasná.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.