Dan007

Kde je v Praze nájezdová rampa na auto. Nebo jakéholiv místo které umožní se podívat pod auto.

Sháním jakoukoliv rampu nebo jakékoliv místo v Praze kam se dá najít a podívat se pod auto hned teď. Znáte prosím něco?

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Tam, kde dělají geometrii kol. Zazvoň, že neseš domácí bábovku a jestli by sis mohl najet na rampu.

Další odpovědi
Emefej

Před padesáti lety jsme jí měli ve dvoře ve Vladislavově ulici, byla přibližně tady – https://mapy.cz/s/pa­pehejabo
Jednu pamatuji i na Libeňském ostrově.

paul1

Já jsem měl jámu v garáži, možná ji má někdo známý, stačí se zeptat. Jo když jsme jeli za starého režinu na Ukrajině do Lvova, tak podél silnice byly sam tam nájezdové rampy z betonu. Ony ty silnice byly takové zrádné – krásná silnice a najednou jáma, že se v ní schovalo celé kolo. Většinou byly vprostředku silnice, bál jsem se předjíždět. Ale dojeli jsme tam i zpět bez úrazu.