kde je u fábie servo-nebo kapalina do serva?

svítí mi kontrolka serva,a stěží se mi řídí,bud odešlo servo,nebo tam není kapalina(olej)­.Prosím kde je servo-nebo ten olej_?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Někde v motorovém prostoru je nádobka. Na víčku té nádobky je vyobrazen volant. Asi to bude chtít oddeklovat kryt, který je přes motor.

Další odpovědi
dejv.s

Servo je elektricke a nadoba je pod baterii. Nedolívá se běžně!! Je treba demontovat baterii i s deklem, držákem baterie. Pokud svítí kontrolka může byt chyba i v elektrice takže do servisu na diagnostiku a uvidite. Hezký den Dejv.