Gestas

Kde je na Škodě 120 ovladač cyklovače stěračů (je-li jím vybavena)?

Hlada: Jak moc připravené? Že stačí sundat ten znáček Škodovky a dát místo něj ovladač, nebo je třeba tahat nějakou elektriku apod.? A jsou na to připravené i ty vyrobené ještě před tím, než to začali montovat do GL a GLS?

Nejlepší odpověď
Hlada

Zapíná se pravou páčkou pod volantem směrem dolů. Interval se nastavuje levým otočným přepínačem na přístrojové desce. Vybavené jsou jím jen Š 105 GL a 120 GLS od 8/81. U ostatních to byla příplatková výbava. Připravené na instalaci jsou všechny modely.
Zajímavé je, že předchozí řada Š 100 – Š 110R měla cyklovač stěračů ve všech modelech.

Další odpovědi
jirkajirka

Na Škodě 105–120 nikdy cyklovač stěraču nebyl. Majitele Škodovek si je vyráběli a montovali amatersky.http://sko­da.panda.cz/cla­nek.php?id=106

Hlada

Všechno je stejné na všech modelech od počátku výroby. Kabeláž, přepínač, motorek i cyklovač. Stačí ho připojit na volný čtyřpólový konektor.