juie

Kde je 'modrá lišta?

Která byla dřív na odpovědích a vždy jste mi psali proč si to nezadáš do modré lišty? Konečně sem si na to zvykla a tady? Modrá lišta není ?!

Nejlepší odpověď
annas

Modrá lišta se zmenšila a změnila barvu. Je bílá, orámovaná šedou barvou, vedle ve žlutém rámečku je lupa. Lišta je umístěna vpravo pod přihlášením.

Další odpovědi
Děda Louda

Slavná a mnohými nepochopená a nenáviděná modrá lišta ze všeho kolem zešedivěla.

vito

Vyhledávání je v pravém sloupci pod oblastí přihlášeného uživatele.

anonym

Dalo by se říct, že byla jedné skupině registrovaných tak „ukradená“, že nám ji ukradli. Ale ne, jenom má „mimikry“.

www

Teď už není. Místo ní při vkládání otázky dostaneš okno na kontrolu zda to tady již nebylo.