Lgee

Kde hledat poklady?

Nejlepší odpověď
annas

Jsou poklady a poklady. Záleží, které chcete najít. Je jich hodně, najdeme je v sobě, ale i kolem nás.

Ty jedny můžete hledat ve své blízkosti, doma, na zahradě, v lese, ve starožitnictví, v truhle na půdě u babičky, v okruhu rodiny a přátel apodl Nebo krabice starých fotografií je pokladem, který nám připomene dětství, mládí, je součástí naší historie atd. Jednou za čas fotografie prohrabeme a zase uklidíme … vzpomeneme si, kde a kdy fotografie vznikly …

Co taková dobrá kniha neni poklad? V ní najdeme mnohem víc pokladů .než na ostrově pokladů ..

Nebo jak píše J. Hayová „myšlenky našeho srdce jsou pokladem vnitřní moudrosti.“
Naše srdce je zdrojem vaší vnitřní síly.
je třeba nechat své myšlenky proudit, řídit se srdcem, uvědomit si své pocity ,brát se takovými, jací jsme..
Jednou musí všechny pocity vyplavat na povrch …
To je naše bohatství, tedy i jakýsi náš poklad.

Podle
https://obalky­.kosmas.cz/Ar­ticleFiles/184878/au­to_preview.pdf/FI­LE/myslenky-srdce-auto_preview.pdf
.---

Za další poklad považuií zdraví, když je máme, jeho význam si příliš neuvědomujeme, ztratíme-li jej poznáme, zda ti, kteří jsou kolem, nás neopustí ..

Celý život je poklad, je třeba si ho vážít, je to nejdražší dar, který jsme získali bez vlastního přičinění… život je třeba žít, i když je někdy krutý …

Najít skutečný poklad ve formě peněz, cenností je stejně málopravděpodobné jako vyhrát v loterii.
U nás už se určitě špatně hledá, tudíž je třeba zajet na některý exotický ostrov, kde poklady ukryli mořští piráti. Nebo hledat na dně moře.

Další možnost získatní je na PC – virtuální poklad …

Není všechno zlato, co se třpytí .. co vám přinese uspokojení …

Další odpovědi
Lamalam

Co nejblíže jejich úkrytu.

dědapetr

Tam kde by eventuelně mohly být.

da ny

Hlavně doma …;)

Nuk nuk

Já je obvykle hledám v lese. Jde to i ve městě, ale není to to pravé ořechové.

ivzez

Já za největší poklady považuji lidské vztahy.
Ty nejcennější nacházím v rodině a u svých přátel.

Kelt

I manželka může být poklad. Ze začátku bychom ji nedali za nic na světě, pak bychom ji nejraději vykopali.