Posspi

Kde bych sehnal ceník nápojů od společnosti Starbucks, popřípadě jiných kaváren online?

Krásný den všem milovníkům kávy.

Zajímalo by mě, na jakých stránkách či kde lze zjistit ceny jednotlivých kávových nápojů z různých kaváren online, popřípadě kolik stojí v průměru střední kelímek libovolné kávy Starbucks? Chtěl jsem ji vyzkoušet a sám se přesvědčit o její kvalitě.

Dále by mě zajímalo, jestli chodíte do kaváren často a kde je podle Vás nejkvalitnější? Jsem spíš cestovatelský typ, takže bych ocenil především kávu s sebou.. Máte nějaké tipy na kvalitní kávu za dobrou cenu, kterou bych si mohl vychutnat po cestě ze školy vlakem?

Díky všem za rozumné rady a tipy.

Odpovědi
Drap

Káva s sebou neni nikde nijak zvláště kvalitní už jenom díky obalu v kterém je.

zjentek

Rozhoduje PŘÍPRAVA! Ve státech (KDEKOLI) byla Starbucks výtečná. Na letišti v Dubaji se ovšem nedala pít, fakt hnus. A o tom to celý je. V Ostravě v Karolině jsem si Starbucks dal a bylo to naposledy, už bych ji nechtěl, ani kdyby mi ji nutili zdarma. Stejně jako cokoli z KFC tamtéž, BO TO NENÍ KFC! Ofšem dokážu pochopit, kdo neochutnal ve státech, může mu chutnat i v Ostravě. Dobrou kávu neporadím, nechápu „kavárny online“.

ivzez

Neznám žádnou online kavárnu.
Ani Starbucks není (pokud vím) online kavárna.

(Rozumné rady a tipy lze obdržet
na rozumně formulovanou otázku.)

nyjono

Starbucks můžeš dotazem kontaktovat na jejich stránkách nebo můžeš napsat dotaz na cenu na FB.
A kde je káva nejkvalitnější? To je různé. Roli hrajemnoho faktorů. Kvalita vody, péče o kávovar, jak se snaží lidi atd.