panenka

kamarádce bylo zle na úřadě

potřebuji poradit dnes jsem byla s kamarádkou na FÚ při psaní žádosti se jí tam udělalo zle tak že napsala slovo škrtla ho napsala znovu když to paní vyděla rači to napsala na počítači říkala mi že ju bolí hlava že na ní něco jde nějaká nemoc asi po chvíli byla v pohodě a komunikovala bez potíží .svěřila se mi že hodně času trávý na počítači, má starosti poradte mi co to mohlo být ráda bych jí pomohla když se mi svěřila ale nevím jak může to být tá bolest hlavy a chvílkový zkrat s počítaču? pak k nám paní aspon 4 krát přišla jednou že zapomněla dát razítko podruhé jestli chce zůstat napsaná na manželovi plné moci když přišla řekla jsem jí že je vše pořádku jen kamarádce není dnes dobře a že se jí tedy omlouvám poradte mi co dělat děkuji

Nejlepší odpověď
Jakub

Tak, nějak se projevuje začátek migrény. Je to reakce z nepřeberného množství možností. V podstatě se jedná o alergickou reakci na nějaký podnět a nemusí to být zrovna nějaká chemikálie, ale například vůně, barva, záblesk světla a podobně. Ale také pach z upocených těl v nevětrané kanceláři. První fáze je rozostřené vidění, pocit na zvracení a následná bolest hlavy s postupným vyčištěním zraku.Bolest většinou přetrvává až do příštího dne. Samozřejmě, všemu tomu pomáhá tělesná únava a zvláště namáhání zraku nepřiměřením vysedáváním u počítače.

Další odpovědi
Čarodějnice

Já bych hned šáhla po hřejivé masti .Zdali není k dispozici šáhněte po alpě,nebo po lihu,vodce čím silnější alkohol tím lepší natřete s tím krk a šíji dejte přes to igelitový pytel a nechte zahřát.Na oči dejte měkký tvaroh se dá trochu do plátenka a položí na oči to zklidní oči.Co nejvíce tekutin ovocnou štavu,ale musí mít nejlepe pokojovou teploto nebo čaj.A hlavně klídek.

Nuk nuk

Kamarádka by si nejspíš měla zajít k lékaři a snad použít i výše zmíněnou radu, možná jde skutečně jen o nějakou blížící se chřipku.
Nicméně pokud by se tyto stavy měly opakovat a trvat dloho, je opravdu možné, že vlnění z monitoru na ní takto působí. Pak by to jistě chtělo trochu omezit.