Chapadláček

Kam zmizel vlastenec Rihamirek? A dítě Žolík? Kam mizí uživatelé?

Je to velké a záhadné…

Odpovědi
jirka F

Asi už toho tady měli plné zuby a raději odešli dobrovolně. Já o tom v poslední době kvůli zhoršující se kvalitě také reálně uvažuji že odejdu s této stránky dobrovolně. Než aby mě vyrazili. 😮

paul1

Otázky jako z filmu „Skřivánci na niti“. Ale snad jsou v pořádku. Kdo mi ale chybí, je „Kepler“.

Filip84

paul: Po 35×: Kepler je mrtvý.

Kepler se tu několikrát probíral. Byl z Valašského Meziříčí, je (nebo byl, opravdu si nepamatuju nick) tu uživatel, co ho znal i osobně, a když se, tehdy, na něj GM ptala, tak psal, že Kepler už je „dávno mrtvý“.

Filip84

JyrkaF🤪: Včera bylo pozdě! 🙏🙏🙏😎