Avatar uživatele
quentos

Kam se ti dva magoři poděli?

V pondělí v Praze koncertovala má druhá největší hudební modla. Lístky, kterých ještě ke všemu bylo velmi málo, byly vyprodány už od Vánoc a já se o chystaném koncertě dozvěděl tři týdny před jeho konáním. Lístky jsem bezúspěšně sháněl po všech čertech, internetoví prodejci na inzerát mi je dvakrát odřekli, nakonec jsem se smířil s tím, že o den později pojedu do Bratislavy, kde měla koncertovat po Praze (a dva slovenští prodejci je odřekli rovněž, musel jsem shánět třetího). Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem si půjčil od recepční kus papíru a fix a napsal vzkaz „koupím lístek“, s nímž jsem hodinu jak blbec stál před místem konání. Napadlo mě naštěstí napsat ho česky i francouzsky, neboť modla je Belgičanka a minimálně z poloviny zpívá francouzsky,tudíž i v publiku bylo přítomno nemálo příslušníků frankofonních menšin v ČR. Díky francouzské verzi vzkazu jsem nakonec uspěl a byl mi tak dopřán jeden z nejkrásnějších zážitků v životě. Jenže: byl-li koncert tak beznadějně vyprodaný, jak je možné, že nedaleko ode mě byly celou dobu dvě volné židle??? Kam se ti dva magoři poděli?
Doplňuji:
místo tudíž patří jelikož, ale pochopili jste beztak :{)> díky za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? dudu, iceT, Damiana, briketka10, Kohut57 před 4425 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
štamgast

Příběh dobrý, pobavilo mne to s tím transparentem. Ale jak to máme vědět, kde se poděli?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
IK

🙂 určitě je muselo trefit 🙂
…žena rodila a muž to dítěti do smrti nezapomene 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kohut57

Jeden známý se pohádal s manželkou a snědl před ní lístky do divadla . Nakonec tam šli a pustili je . Na vyprodaný koncert hvězdy by taky asi měli smůlu. Tak asi tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

třeba jedli před koncertem ústřice a nestavili se v Lékárně pro Endiaron :DD

to je dobrý vtip s těmi lístky, to mě pobavilo ještě teď se řechtám a představuju si jak si je cpal do pusy, zajímalo by mě, jak to vysvětlovali u kasy..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Třeba se udála nějaká důležitější událost,než vytoužený koncert,stát se mohlo cokoliv,třeba zpoždění vlaku atd,atd…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

briketko, a víte, že jste možná blízko pravdě? Součástí nejdražšího z lístků byla galavečeře před koncertem :{D>

před 4425 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

táák je to jasný přežrali se a bylo po koncertu, celý čas strávili na WC :DDD

před 4425 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek