Kam se dostal nejdál člověk tedy spíše astronaut nejdále od Země?

Odpovědi
Kepler

Nejspíš těch 12 Američanů, co přistáli v rámci programu Apollo na Měsíci – střední vzdálenost od Země 384 000 km. Gagarin se ale dlouho nehlásí, a tak nevíme kde je.

JájsemRaibek

Podle mě na Měsíc, tedy pokud tam vůbec byl.

Arne1

Pokud je známo, tak na Měsíc. Ale moc toho nevíme o pozemšťanech „unesených“ dobrovolně či nedobrovolně do UFO. Například kam až doletěl starý Ezechiel. a podobní.