zjentek

Kam s tím jít, pokud má člověk světu co říct?

Řekněme, že někdo v rukou drží důkaz něčeho, co může okamžitě zvrátit celý dosavadní vývoj lidstva a skokově lidstvo posunout na úroveň, kterou ještě před předložením/zve­řejněním tohoto důkazu si lidstvo nedokáže vůbec ani představit. No a kam takový člověk má nejlépe jít, aby nebyl, ještě před vyložením celé události lidstvu a jejím pochopením tímto lidstvem, raději nadobro umlčen jednou a provždy. Kam s tím tedy vyrazit. Na jakém/kterém místě se s tím vyskytnout, koho oslovit. A nepište, že na lampárnu. Už tak je životní realita krutá, takže prosím nepřilévat olej do fritézy. Děkuju.

Odpovědi
Mesiáš

Ulož to do trezoru v bance tam bude ten nápad v bezpečí a nikdo jej neukradne a nikdo tě ani nezabije.

elkon

Z tohoto webu se pomalu ale jistě stává blábolland. Pro honbu za body a možná někteří i z nevědomosti. Naštěstí ostatní poradny mají taková pravidla a adminy, že podobní šašci tam nemají místo. Takže toto je takový skanzen hloupých dotazometů. Někdy to vypadá jako web pro domácí cvičení z Bohnic, Dobřan, Kateřinek a dalších ústavů. A proto mě celkem baví na ty trapnosti reagovat, protože jsem nad věcí. Ty skutečně „normální“ tazatele můžeme spočítat na jedné ruce. A pro ty je radost odpovídat, případně pomoci s nalezením odpovědi.

Samtibalfars

Když bych něco takového měl tak bych to řekl tady.

Tady to nikdo na informace hlídat nebude. Všude jinde ti půjde o kejhák…

zjentek

Mesiáš, není to nápad.

zjentek

ElkoNE, tak ti děkuji za odpověď. Je to poklona.