spanysek

Kam razíte letos na dovolenou ?

Jede někdo do Řecka? 🙂 My právě jedem na Krétu, a jsme vždycky s kvalitou služeb spokojeni. Konkrétně jedem sem: http://www.vy­semnesmite.cz/fo­rum/diskuse/kam_je­dete_na_dovole­nou/prispevek-183383/#183383
pište, kam pojedete vy? DO zahraničí, nebo zůstanete doma ? 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Letos opět tradičně do lesů Rychlebských hor a Jeseníků.

Další odpovědi
Deli

Na maltu. Ano, s malým M. Budeme doma a budeme stavět. Komín 🙂
Na pár dnů snad ale vyrazíme na oblíbenou Orlickou přehradu do kempu.

pusinka50

Tradičně na jih......na chalupu v Jižních Čechách:-) Na moře bohužel nejsou fiňárky, ikdyž bych si dala po letech zas říct:-)

anonym

Otázka už tu byla řešena před měsícem. Stačí nahlédnout do vyhledávače vpravo nahoře. Někteří odpovídající se od té doby neozvali, tak to vypadá, že na dovolenou odjeli a už se nejspíš nemíní vrátit. Že by to ale bylo všechno do Řecka, to tedy vážně pochybuji.
A já? Pokud bude letos dovolená, tak nejspíš pár výletů někam do hor. Doufám, že to moje zdraví zvládne, protože se na to moc těším.

briketka10

tradičně jako každým rokem i letos zakotvím na mé zahrádce s mým kocourkem na klíně HEČ :))
Doplňuji:
taky vlastně budu dělat „fasádičku“ verandy 30m a nejblajzne to tolik jako hanny2, ale i tak mě to zcela zruinuje :(

Damiana

Milujeme lázně. Do prvních „razíme“ na „ochutnávku“ už příští víkend (Františkovy). Pak Vary a milované Mariánky. Chceme zmáknout i Luhačovice a také něco nového. Je to sice na „etapy“, ne nějakých „čtrnáct v kuse“, ale nám to takhle vyhovuje. Někdy se jen najednou rozhodneme pro nějaké místo, objednáme hotel a jedeme. 🙂

anonym

Nikdy jsem ještě nebyla na někde na dovolené. Raději si vychutnám přírodu ve svém okolí a odpočívám.

hanny 2

Podobně jak Deli,akorát my budeme zateplovat a dělat fasádu kolem celého domu ze 4 stran,nemáme žádné sousedy,je to samostatně stojící barák,takže to bude pěknej balík peněz a na dovolenou už asi nezbude.Do Řecka jede určitě Hanulka!

hanulka11

já nejedu-ale letím už zítra na Lefkádu , – Řecko je moje srdcovka jako každoročně ať se děje co se děje , ať se třeba čerti žení …
Kréta je krásná , věřím, že se tam vrátím- jenže kam dřív ,že jo?????
Doplňuji:
toto je moje srdcovka-http://www.you­tube.com/watch?v=zPvKRDn­Az5A&feature=re­lated

arygnoc

za teplom.
Sicília.

mám tam vyhliadnutý kus pláže, kde si vždy nalovím rybičky, kraby, ústrice a iné potvory a tým sa živím. už sa teším.

aramah

No, já se rozhodla už minule ,dala jsem na radu Hanulky.
Jediné co mi vadí opět sama.:(
Však jsem řekla tomu mímu,že mě klidně může někdo ukrást a bude mít prd a né maminku :))
Pak bude pozdě litovat:)))

Robert_PM

My jedeme do Rakovníku nebo do Dobřan. Podle toho, kde bude v létě Kolesa.

hanulka11

aramah a kam ......že to razíš????jestli to není tajné .Kterou destinaci sis vybrala? Taky jezdím bez manžela , ty peníze utratím i za něj :D:D:D