Avatar uživatele
spanysek

Kam razíte letos na dovolenou ?

Jede někdo do Řecka? 🙂 My právě jedem na Krétu, a jsme vždycky s kvalitou služeb spokojeni. Konkrétně jedem sem: http://www.vy­semnesmite.cz/fo­rum/diskuse/kam_je­dete_na_dovole­nou/prispevek-183383/#183383
pište, kam pojedete vy? DO zahraničí, nebo zůstanete doma ? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? aramah, hanny 2, Damiana, briketka10, anonym, anonym před 4345 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Letos opět tradičně do lesů Rychlebských hor a Jeseníků.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Na maltu. Ano, s malým M. Budeme doma a budeme stavět. Komín 🙂
Na pár dnů snad ale vyrazíme na oblíbenou Orlickou přehradu do kempu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Tradičně na jih......na chalupu v Jižních Čechách:-) Na moře bohužel nejsou fiňárky, ikdyž bych si dala po letech zas říct:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Otázka už tu byla řešena před měsícem. Stačí nahlédnout do vyhledávače vpravo nahoře. Někteří odpovídající se od té doby neozvali, tak to vypadá, že na dovolenou odjeli a už se nejspíš nemíní vrátit. Že by to ale bylo všechno do Řecka, to tedy vážně pochybuji.
A já? Pokud bude letos dovolená, tak nejspíš pár výletů někam do hor. Doufám, že to moje zdraví zvládne, protože se na to moc těším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

tradičně jako každým rokem i letos zakotvím na mé zahrádce s mým kocourkem na klíně HEČ :))
Doplňuji:
taky vlastně budu dělat „fasádičku“ verandy 30m a nejblajzne to tolik jako hanny2, ale i tak mě to zcela zruinuje :(

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Milujeme lázně. Do prvních „razíme“ na „ochutnávku“ už příští víkend (Františkovy). Pak Vary a milované Mariánky. Chceme zmáknout i Luhačovice a také něco nového. Je to sice na „etapy“, ne nějakých „čtrnáct v kuse“, ale nám to takhle vyhovuje. Někdy se jen najednou rozhodneme pro nějaké místo, objednáme hotel a jedeme. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nikdy jsem ještě nebyla na někde na dovolené. Raději si vychutnám přírodu ve svém okolí a odpočívám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Podobně jak Deli,akorát my budeme zateplovat a dělat fasádu kolem celého domu ze 4 stran,nemáme žádné sousedy,je to samostatně stojící barák,takže to bude pěknej balík peněz a na dovolenou už asi nezbude.Do Řecka jede určitě Hanulka!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já nejedu-ale letím už zítra na Lefkádu , – Řecko je moje srdcovka jako každoročně ať se děje co se děje , ať se třeba čerti žení …
Kréta je krásná , věřím, že se tam vrátím- jenže kam dřív ,že jo?????
Doplňuji:
toto je moje srdcovka-http://www.you­tube.com/watch?v=zPvKRDn­Az5A&feature=re­lated

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

za teplom.
Sicília.

mám tam vyhliadnutý kus pláže, kde si vždy nalovím rybičky, kraby, ústrice a iné potvory a tým sa živím. už sa teším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

No, já se rozhodla už minule ,dala jsem na radu Hanulky.
Jediné co mi vadí opět sama.:(
Však jsem řekla tomu mímu,že mě klidně může někdo ukrást a bude mít prd a né maminku :))
Pak bude pozdě litovat:)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Robert_PM

My jedeme do Rakovníku nebo do Dobřan. Podle toho, kde bude v létě Kolesa.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanulka11

aramah a kam ......že to razíš????jestli to není tajné .Kterou destinaci sis vybrala? Taky jezdím bez manžela , ty peníze utratím i za něj :D:D:D

před 4344 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek