SimonS

Kam na hory do zahraničí?

Nejlepší odpověď
ReHu

Lyžovat?
Pěšárna?
Horolézt?

Pokud sjezdovky, nám se líbilo v Matrei.

Další odpovědi
jmhad

Na Šumavu, to je napůl v Německu

Klaproth

Na pěší turistiku doporučuji Ukrajinu, Rumunsko, Albánii. Na lyže Rakousko, Francii, Itálii.

lota

Za mě asi Rakousko, že je nejblíž, záruka sněhu a sjezdovky podstatně delší než naše (tu jsou nějaké aktuální tipy: http://amplion­.centrum.cz/tag/ly­zarske-zajezdy?filter­Country=19)

Jana5678

My jezdíme každý rok klasiku, a to zejména Tatry. Není to sice žádná „exotika mezi horami“, ale nám se tam moc líbí. Většinou se snažíme chodit i na trochu outdoor výlety, takže si dovoleno užijeme mnohem více. Každopádně se snažíme nezanedbávat přípravu, jelikož se nám to už jednou vymstilo. Od té doby bereme vždy s sebou vlněné vesty a něco na zahřátí. Doporučuji navštívit například tento obchod: https://www.vlne­nezbozi.cz/.

trujkk89

Českou republiku jsme s manželem projeli celou, a tak jsme se vydali i do sousedních států. Musím říct, že je toho mnoho co prozkoumávat a díky stránce https://atter­see.cz/blog/ jsme objevili skvělé tipy na výlety. Třeba v Rakousku a dávám vám to sem jako skvělý tip. Moc lidí třeba neví kam přesně jet a tady si člověk najde co se mu líbí a co ho zajímá. My byli moc spokojeni a zatím u nás vedou hory.

SimonS

Pardén, na lyže jsem měl samozřejmě na mysli 😉
Uvítám rád doporučení na konkrétn místa, kde kdo byl atd

SimonS

Dobrý den, kdo z vás jezdí na hory? A kam? Jezdíte do zahraničí? Kde byste to doporučili?

Oto Beran

Já jsem si oblíbil Francii. Předevčírem jsem koukal na nabídky na www.limestravel.cz, kde jich mají teda faakt hafec. A myslím, že ta francie zase dopadne. Muím se domluvit doma, ale já bych rád zase do Francie.

SimonS

Francie, jo? Díky za odpověd a i za doporučení, tam mají hodně nabídek, jak tak koukám. Tak já jdu vybírat. Už by bylo na čase. Díky zatim 😉

Oto Beran

jj tam mají asi všechny nabídky od všech ck dohromady. A za stejné peníze.
JJ už bys asi měl něco vybrat :P
A zahraničí to jistí, protože tady se toho sněhu fakt asi nedočkáme

SimonS

Tak já si tam nakonec opravdu vybral. Jo to je super, že tam mají všechy nabídky takle pokupě. Člověk nemusí listovat všude možně ;)
No to teda! Tady ten sníh, to je bídá, naše děti už ani nebudou pomale vědět, co to sníh je..

Oto Beran

Jo to máš recht teda! :( je to smutné
Jo, vybral? A kam nakonec?

SimonS

Jj, nakonec sem http://www.li­mestravel.cz/de­tail-zajezdu/berghotel-dachstein/9080a?sm=6
:) ;)

Oto Beran

Tak to bude určitě super. Tak si to užijte ;) Hlavně ten sníh, který tady není..

gecco

Jezdím do Nízkých Tater a Slovenského rudohorí – za kamarády, na houby a na bylinky…

Co chceš na horách dělat ty???
:-OOO

Dost často je vhodné se vyjádřit…
😉