zjentek

Kam o víkendu za zábavou?

Prodloužený weekend, je a prý i bude nádherně a já v kraji moravskoslezském nemohu najít žádnou pořádnou akci/zábavu. A to už jsem prolezl všechny ty „chytré“ weby pro tyto účely. Pomůžete? Děkuju.

(Mám rád tajemno, strašidelno, faunu floru, techniku moc ne, když muzea a výstavy, tak opět spojeno s přírodou a taky histerií, přírodní bohatství, dále zábavní parky (pohybové vyžití, horská dráha, atrakce typu prolítni se vrtulníkem půjč si chvíli hada, lanovka nad/mezi korunami stromů, dobré jídlo- ty tady ale bohužel postrádám), muzejní industrial, jiné zábavní parky…)

Odpovědi
elkon

Babu pod křídlem a do přírody.

aliendrone

Četl jsem, že čínské cestovky pořádají tematické zájezdy do Ruska, případně na Ukrajinu. Za mírný poplatek navíc si prý (po předchozím dojednání) můžeš obstarat i střelbu do těch „na druhé straně“. Adrenalin zaručen, nicméně musíš podepsat reverz. ;) :)

Twl, jak znám Číňany, tak bych tomu i celkem VĚŘIL. ;) :D :D

plebs

Pustit si záznam a diskuzi z Parlamentu ČR