Beny

Kam nejlépe schovat tahák ?

Chtěla bych se vás zeptat kam je nejlepší si schovat ( napsat) tahák ? předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Sůwa

K maturitní písemce z betonu, kde vyžadovali zpaměti znalost pěti po sobě následujících vzorců jsem si ušila spodničku s malými kapsičkami a v každé z nich byl tahák na určitý typ nosníku, nebo sloupu. Jinak se mi osvědčily taháky složené do harmoniky, ale ale hlavně jsem se to psaním taháků naučila.

Další odpovědi
fcoop

JAK NA BEZVA TAHÁK…

http://www.mam­vse.estranky.cz/clan­ky/blbosti/jak-nejlepe-schovat-tahak.html

Moralizovat nemá smysl,co?
Všichni jsme to přece dělali.
HLAVNĚ- uvědom si,že ti kantoři už všechno viděli,znají to.
Takže chytře a opatrně.
Někdy sice zajíček tygra napálí,ale přece jen – tygr je lovec,že?

Deli

Existují propisky, které mají v sobě takovou „roletku“, na kterou lze psát.

Párkrát v životě jsem tahák použila – koupila jsem si minerálku a připravila papírek v barvě a velikosti části etikety té minerální vody. Na papírek vzorečky, papírek přilepit na etiketu místo složení minerálky (nebyl velký, jen tak 4 cm široký) a minerálku postavit na stůl. Pitný režim i jedničky zajištěny 🙂

A jinak – ještě jedna super schovávačka – obzvláště pro lidi s rýmou či alergiky: balíček papírových kapesníčků. Mezi folii a první kapesníček vložit tahák, nemusí se vyndavat, lze rovnou číst.

Tak hodně štěstí 🙂

terry

Já ho měla vždy pod rukou a pod papírem, na který jsem psala.
Musíš dávat pozor, ale zase nebudíš pozornost hledáním.

Larissa

bota

Dan4815

Já se tahákům vyhýbám, stejně se to naučím, když se snažím luštit to, co jsem si napsal na ten tahák.
Málo informací v podobě vzorečků stačí napsat tužkou na pohyblivou část kalkulačky a je-li to něco většího, tak na papírek a nejlépe pod písemku – šikovně se sem tam podívat a je to. Záleží ale na učitelovi – co učitel, to specifický způsob hledání taháků.

Damiana

Pod punčocháče na stehno. Nesmí být ale neprůhledné! 🙂
A taky nesmíš mít moc úzkou a krátkou sukni. Zaručené místo, kam se učitel nemá co koukat.

lukas.zmizik

Babsi : tim se vysvetluje, proc divciny s vetsimy prsy snaze vystuduji

led

Rada kantora:
„Ťaháky si robte čo najpodrobnejšie, usilujte sa aj o ich grafickú, nielen textovú úpravu (pomocné obrázky, grafy,…). Pomáha to pri učení. Ale koho chytím pri používaní ťaháku pri odpovedi, ten u mňa neprejde.“
Ťahák neschovávať!
My sme používali ťahák v zmysle „pod lampou je tma“. To je papier A4 s veľkým nadpisom -Ťahák- s precízne vypracovanou témou voľne položený na lavici textom hore tak, aby ho skúšajúci videl.
PS.
Ak skúsite tento spôsob, v prípade zístenia učiteľom, priznajte sa a nezatĺkajte. Ak je perfektne vypracovaný, môže slúžiť ako poľahčujúca okolnosť.

krum

Do své hlavy,tam ho nikdo nenajde.

Babsi

Pokud máš větší prsa, tak si to strč do výstřihu a při písemce ho vytáhni. Nebo ho můžeš zastrčit do rukávu