Heřman

Kam až dosáhne ADLS interent.

Můj kamarád má ADSL internet a potřebujeme vědět kam až dosáhne kabel když to bude zapojený >>>>> Internetový přímač > kabel > modem > kabel > modem > kabel > modem > … . Já to potřebuji je vědět pro zajímavost a lestli to jde.

Odpovědi
kudm05s

Namísto takhle složitého zapojení bych volil zapojení tel. linka → ADSL modem → A nějaký router → PC, Pokud m8te na mysli ethernetový kabel, jeho délka může činnit při lepším kabelu bez problémů i 250 metrů.