Alesh

K čemu slouží „emergency video“ u kamery do auta?

No, já koukal do návodu http://help.70ma­i.asia/954.html a nějak z toho nejsem chytrý. Takže se to spouští samo, ale ještě se dá stisknout tlačítko přímo na kameře a to nahrávání taky vyvolat, resp. se tím rozhodnu, že nahraju něco, co se nebude přemazávat? Matou mě v tom návodu ty časové limity. Prostě není mi jasné, jak to správně používat.

Nejlepší odpověď
dubraro

Kamery do auta mívají funkci, která uchová (nepřepíše novým záznamem) několik sekund záznamu předcházejících tomu, než kamera zaznamenala otřes, který mohl znamenat nehodu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.