bezi

Nazýváte své ex „ex“, nebo kamarád/ka?

Pokud jste se svými ex stále v kontaktu (přátelská rovina), mluvíte o svých bývalých partnerech jako o ex, nebo kamarádech/ka­marádkách? :D

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

EX

Nelze odpovědět. Špatně udělaná anketa. Chybí jiná možnost

Další odpovědi
elkon

Kamarád/kamarádka

Když je to kamarádka, tak je to tak, není nutno cokoli dodávat. Co bylo, není nutné „ventilovat“.

NoFear

EX

Co vím, tak někteří spíš „dě*ka“ a „ten deb*l.“

da ny

EX

Velmi jednoduchá/ne­dostatečná anketa…
Svým bývalým partnerům neříkám (nemluvím tak o nich) „EX“, „kamarád“
a „debil“ už vůbec ne ;)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

Prosím snažně odpovědné osoby webu odpovedi.cz … Zrušte ANKETY! Toto už opravdu hraničí s debilitou, nemám k tomu dalších slov… Proč se z monitoru nebo displeje telefonu nemůže vysunout nějaká tyčka a zpřerážet jim ty jejich blbé pazoury při pokusu založit anketu???