Lgee

Jste vy nebo někdo z vašich příbuzných členem LGBT komunity?

Odpovědi
elkon

Tohle téma sem nezatahuj, stačí, že nás tím krmí všechna média. Člověk aby se bál otevřít i konzervu…

paul1

Ne a nemám proti nim námitky.

magorvkleci

G a B ano, ale členy žádné komunity rozhodně ne.

da ny

Znám jich, léta několik (více mužů).
Žádní nejsou členy žádné komunity a hnutí.
V širším příbuzenstvu, pravděpodobně žádné nemáme (nevím o nich).

Pepa25

„LBGT komunita“ je strašný newspeak. Když už, tak byl použil výraz aktivista nebo aktivní v prosazování práv LBGT+. Takto totiž není jasné, jestli je to dotaz na někoho LBGT (toho má ve ve okolí zcela určitě každý, vždy byli lidé odlišné orientace, kteří nežili v manželství, ale působili v diplomacii, vstupovali do řádů atd.) nebo je to dotaz na aktivistu v této oblasti (těch zase tak moc není, akorát jsem dnes víc vidět a hlavně někteří lidé je pořád řeší, protože jim vadí „pride pochody“ apod.).