Avatar uživatele
marigie

Jste stydlivý?

Třeba, že nemáte problém jít na nudaplaz nebo kdyz se jdete koupat, tak se vysvlecete a prevlecete do plavek před lidma?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, petra15 před 3712 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
petra15

Nejsem,nemam se za co stydet pred devcaty, a muzi uz nahatou holku videli a jestli ne,tak at se podivaji,pokud vim nebudou protestovat-a to mam na mysli vsechny vekove kategorie. Jsi mlady kluk, a my holky to taky rady vidime a navic takoveho „i hodnotime“…za odvahu…,ja se nejen prevlecu (z plavek do…), ale i pred tim jeste osusim…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nahý jsem přišel na svět a nahý odejdu, nahota je normální. Pouze někteří lidé jsou pokrytečtí. Ti co žijí podle víry do toho nepočítám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MK44

Kdysi, před desetiletími, mi bylo u řeky urychleně se převléci z mokrých plavek do suchého oblečení. Po zájmu a reakci okolních zastánců „vyšších mravů“ musím konstatovat, že od té doby „jsem stydlivý“ …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Co je na tom divného. Zadky máme všichni stejné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MichalTy

Drap: O tom by se daly vést spory ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, jsem stydlivá a nestydím se přiznat, že jsem byla celý život. Existuje určitá „přiměřenost“ toho, co je vhodné a co už začíná být nevkusné. Podívám se se zalíbením na krásné nahé tělo, ale těch skutečně krásných zase tolik není.
Nepovažuji nesoudné jedince, kteří s nahotou nemají „problém“ za odvážné, ale spíše za netaktní. Na nehezké věci se kouká blbě. Občas se nehezky kouká i na zadek 15 leté slečny, která má skoro metrák, celulitidu horší jak stoletá bába, ale plavečky má jak nitky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Drap: vona myslí předky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek