marigie

Jste stydlivý?

Třeba, že nemáte problém jít na nudaplaz nebo kdyz se jdete koupat, tak se vysvlecete a prevlecete do plavek před lidma?

Nejlepší odpověď
petra15

Nejsem,nemam se za co stydet pred devcaty, a muzi uz nahatou holku videli a jestli ne,tak at se podivaji,pokud vim nebudou protestovat-a to mam na mysli vsechny vekove kategorie. Jsi mlady kluk, a my holky to taky rady vidime a navic takoveho „i hodnotime“…za odvahu…,ja se nejen prevlecu (z plavek do…), ale i pred tim jeste osusim…

Další odpovědi
anonym

Nahý jsem přišel na svět a nahý odejdu, nahota je normální. Pouze někteří lidé jsou pokrytečtí. Ti co žijí podle víry do toho nepočítám.

MK44

Kdysi, před desetiletími, mi bylo u řeky urychleně se převléci z mokrých plavek do suchého oblečení. Po zájmu a reakci okolních zastánců „vyšších mravů“ musím konstatovat, že od té doby „jsem stydlivý“ …

Drap

Co je na tom divného. Zadky máme všichni stejné.

MichalTy

Drap: O tom by se daly vést spory ;)

anonym

Ano, jsem stydlivá a nestydím se přiznat, že jsem byla celý život. Existuje určitá „přiměřenost“ toho, co je vhodné a co už začíná být nevkusné. Podívám se se zalíbením na krásné nahé tělo, ale těch skutečně krásných zase tolik není.
Nepovažuji nesoudné jedince, kteří s nahotou nemají „problém“ za odvážné, ale spíše za netaktní. Na nehezké věci se kouká blbě. Občas se nehezky kouká i na zadek 15 leté slečny, která má skoro metrák, celulitidu horší jak stoletá bába, ale plavečky má jak nitky.

bolak

Drap: vona myslí předky