Avatar uživatele
terry

Jste spokojeni s místem, kde bydlíte? Nebo byste se raději odstěhovali?

Doplňuji:
A co lidé v okolí? Napadlo mě to v souvislosti s Tanvaldem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? dudu, aramah, poa.li, Andělé, fcoop, ondra07 před 4491 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ondra07

Já za sebe musím říct, že jsem nad míru spokojen, bydlím vlastně v takové oblasti, kde je všechno co bychom kdy potřebovali. Když chci jet do města, tak zajdu za 10 (a míň) minut na zastávku, kde mi jede nespočetně trolejbusů do města… Když chci jít něco malého pro sebe nakoupit, tak si můžu vybrat ze 3 celkem slušných obchodů.(Hruška, Tuty). Když si chci jít třeba zasportovat, tak vyrazím na kole třeba k řece, do lesa nebo na cyklostezku… Je to klidná oblast, jsem opravdu spokojen… a stěhovat bych se nechtěl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MadAnnie

Mám vcelku velmi strategické místo bydliště, ačkoliv je na velmi klidném místě, kde si můžou hrát děti (aniž by měl někdo strach, že se jim něco stane) tak to máme 5 minut do obchodního centra (kde seženete od jídla, přes oblečení až po sportovní náčiní). Čtvrt hodinky do centra města a taky vlaky i autobusy jsou coby kamenem dohodil. A 4 hospůdky, ze kterých člověk i v tom nejhorším stavu trefí domů 😁
Co víc si může člověk přát?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

ze strategického hlediska ano, mám to blízko do práce i centra, nicméně mou srdeční záležitostí toto místo není. Kdybych měl tu možnost, neváhám se odstěhovat na Moravu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Vcelku ano, všechno mám blízko, po ruce. Bydlíme v hezké čtvrti. Patnáct let jsem bydlela jinde, ale vrátila jsem se. Jenže… Nikdy jsem neměla poznat jedny západočeské lázně! Tam si opravdu dovedu představit svůj život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ano, protože už téměř čtyřicet roků bydlíme v místě, které je podle posledních průzkumů co do kvality bydlení hodnoceno jako dvanácté nejlepší z třiašedesáti největších měst České republiky. Druhé nejlepší na Moravě a nejlepší v Jihomoravském kra­ji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Ráda bych řekla, že spokojená jsem a věřím,že to brzy od srdce budu moci říct. Jsem duší Moravačka a bydlím bohužel na malém městě v Královéhradeckém kraji. Lidé tady ani sebe sami mezi sebou nechválí, natož, aby je chválil ten, kdo je tady pozná. Příroda je tady krásná, tu bych neměnila.Ale to bohužel není všechno, co člověk ke spokojenému bydlení potřebuje. A tak to bydlení hodláme změnit,abychom se cítili dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ano spokojen jsem, i když pečení holubi u nás ještě nelétají a pivo v potoce taky ještě neteče proudem.
Minorita u nás není a ani nebude (doufám). Jsem v oblasti, kde velká šance na dlouhodobou podporu v nezaměstnanosti šance není. Pracovní úřad se prostě nemazlí – alespoň co mi lidi vypravovali.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek