Avatar uživatele
Rokio

Jste rádi, že Donald Trump opět nebyl zvolen jako prezident USA?

Novým prezidentem Spojených států amerických se stal Joe Biden.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, Mr. Marek před 1271 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ano, jsem rád. Kačer Donald mi od počátku neseděl. Bidenovo vítězství jsem bral jako jasnou věc. Teď si může Trump leda zazpívat: „Skončili jsme, jasná zpráva…“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Gonfaloniér

Volby USA mě nezajímají – nesympatizuji nikdy s žádným kandidátem.
Ale Trump, co nevidět napadné výsledek a regulernost voleb. Ještě to může pořádně okořenit. Ten se nevzdá… možná ani demokratickou cestou. Klidně bude požadovat dlouhéé vyšetřování voleb a pak klidně bude žádát o nové volby. :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mr. Marek

Jako příznivec spíše republikánů jsem zklamaný, že budou točit kormidlem demokraté, nepředstavuji si nějaké zlepšení situace, ačkoliv Biden není až tak levicový, spíše centrista.

Každopádně Trump také není dobrý kandidát, takže doufám, že Republikánská strana vygeneruje schopnějšího konzervativce. Nyní doufám v republikánský senát a opoziční hlas pravice vůči levicovému liberalismu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Mám politiku u párku, jak jeden tak druhý nemají vliv, světem hýbou jiné figury a to není žádná konspirace, nýbrž smutný fakt. Ani ty, ani já tyto „figury“ nevolíme. Nikdo je nevolí. A přece hýbou světem. RIP, dokud můžeš!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Ametyst

Rozhodně se raduje celý muslimský svět, tak se klidně připojte. Jak říkal Laco Déczi, Češi vědí h…no: Trump je nejlepší prezident, který je tu pro lidi a ne pro globalisty.

před 1270 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Netešte sa, výsledky ešte nie sú oficiálne.
Joe Biden, ešte neukázal čo chce dosiahnúť, akú politiku USA vo vzťahu k svetu nastolí.
Trump, nech bol akýkoľvek „narcis“ jedno mal ako prioritu: „Amerika, američania nadovšetko. Neutrálnou spoluprácou s Putinom udržiaval možnosť konfrontácie v neutralite“

před 1271 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Ne, ne. Jediné co brzdí možnost konfrontace, jsou jaderné zbraně. Bohužel!!! Jak by mohlo být krásně na Zemi.

před 1271 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mr. Marek

Souhlas. Vyčkejme. Ale pro pořádek, Biden byl víceprezident prezidenta Baracka Obamy, takže žádný nováček a lze něco vyčíst z jeho plánů (i z programu).

před 1271 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek