Rokio

Jste rádi, že Donald Trump opět nebyl zvolen jako prezident USA?

Novým prezidentem Spojených států amerických se stal Joe Biden.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, jsem rád. Kačer Donald mi od počátku neseděl. Bidenovo vítězství jsem bral jako jasnou věc. Teď si může Trump leda zazpívat: „Skončili jsme, jasná zpráva…“

Další odpovědi
Gonfaloniér

Volby USA mě nezajímají – nesympatizuji nikdy s žádným kandidátem.
Ale Trump, co nevidět napadné výsledek a regulernost voleb. Ještě to může pořádně okořenit. Ten se nevzdá… možná ani demokratickou cestou. Klidně bude požadovat dlouhéé vyšetřování voleb a pak klidně bude žádát o nové volby. :D

Mr. Marek

Jako příznivec spíše republikánů jsem zklamaný, že budou točit kormidlem demokraté, nepředstavuji si nějaké zlepšení situace, ačkoliv Biden není až tak levicový, spíše centrista.

Každopádně Trump také není dobrý kandidát, takže doufám, že Republikánská strana vygeneruje schopnějšího konzervativce. Nyní doufám v republikánský senát a opoziční hlas pravice vůči levicovému liberalismu.

zjentek

Mám politiku u párku, jak jeden tak druhý nemají vliv, světem hýbou jiné figury a to není žádná konspirace, nýbrž smutný fakt. Ani ty, ani já tyto „figury“ nevolíme. Nikdo je nevolí. A přece hýbou světem. RIP, dokud můžeš!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Rozhodně se raduje celý muslimský svět, tak se klidně připojte. Jak říkal Laco Déczi, Češi vědí h…no: Trump je nejlepší prezident, který je tu pro lidi a ne pro globalisty.

led

Netešte sa, výsledky ešte nie sú oficiálne.
Joe Biden, ešte neukázal čo chce dosiahnúť, akú politiku USA vo vzťahu k svetu nastolí.
Trump, nech bol akýkoľvek „narcis“ jedno mal ako prioritu: „Amerika, američania nadovšetko. Neutrálnou spoluprácou s Putinom udržiaval možnosť konfrontácie v neutralite“

mosoj

Ne, ne. Jediné co brzdí možnost konfrontace, jsou jaderné zbraně. Bohužel!!! Jak by mohlo být krásně na Zemi.

Mr. Marek

Souhlas. Vyčkejme. Ale pro pořádek, Biden byl víceprezident prezidenta Baracka Obamy, takže žádný nováček a lze něco vyčíst z jeho plánů (i z programu).