Avatar uživatele
Butters_xD

Jste příznivci hnutí ANO?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 1218 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

ANO

Česká vláda a zdravotní experti si nevedou hůř než v členských zemích Evropské unie či světa a není jisté, že by si jiní lidé, především politici, kteří je kritizují, na jejich místě počínali efektivněji. Situace se každý den mění a vyžaduje rychlé řešení. Toho jsou schopní jen lidé, kteří působili v manažerských postech, museli rozhodovat okamžitě a věděli, že pokud rozhodnutí neučiní, zítra na to nebudou mít čas a podnik se ocitne ve ztrátě. V současné vládě je na štěstí několik takových lidí, především premiér Andrej Babiš.
Zdroj: https://ceska­pozice.lidovky­.cz/tema/rok-2021-z-ceske-politiky-primitivni-jednostranna-kritika-nezmizi.A201226_231­637_pozice-tema_lube

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

NE

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JsemVegan32

NE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

NE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

NE

hanba by mě flákala…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

NE

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

NE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NoFear

NE

Ale jakžtakž souhlasím z dudu. Z Babišem nesympatizuju (ani nevolím), ale že mu plno lidí křivdí a podkopává ho (i z řad politiků) je pravda. Nějaké ty výsledky má a kdybych ho měl srovnávat s předešlými premiéry… Za cca 20 let mě nenapadá některý, který by byl v nějakém ohledu lepší, jak Babiš, spíš naopak (což platí i pro opozici a potenciální premiéry. Nedokážu si představit, jak by oni byli ve takové funkci schopní).
Nevolím ho (ale ani k němu nemám vyložené antipatie, něco se mi na něm nelíbí, ale něco se mu musí uznat), ale nesnáším lidi, kteří některé odsuzují jen na základě toho, že volí konkrétní stranu nebo osobu. Mně je třeba velmi protivná TOP 09 a snad všichni její představitelé a vážně hodně (i ODS a v poslední době i Piráti), ale ťopku nejvíc. A i když si o některých myslím svoje, tak jim jejich názor a volbu neberu (znám několik, co volí ťopku a vycházím s nimi normálně). Určitě je nebudu celé soudit (a odsuzovat) jen proto, že volí konkrétní věc.

Upravil/a: NoFear

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martinek :)

NE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kefud

ANO

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Martinek :)

ne protože to co slibujou občas nevyjde

před 1218 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ne, jen maj někteří BAN … mimochodem, k čemu ti jsou tyto informace ???

před 1218 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

K uspokojení jeho vlastního ega, zabývajícího se malichernostmi.

před 1218 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Butters_xD

Zatím ještě žádné ANO, to ve mě utvrzuje, že voliči ANO se stydí :D

před 1218 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek