Butters_xD

Jste příznivci hnutí ANO?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dudu

ANO

Česká vláda a zdravotní experti si nevedou hůř než v členských zemích Evropské unie či světa a není jisté, že by si jiní lidé, především politici, kteří je kritizují, na jejich místě počínali efektivněji. Situace se každý den mění a vyžaduje rychlé řešení. Toho jsou schopní jen lidé, kteří působili v manažerských postech, museli rozhodovat okamžitě a věděli, že pokud rozhodnutí neučiní, zítra na to nebudou mít čas a podnik se ocitne ve ztrátě. V současné vládě je na štěstí několik takových lidí, především premiér Andrej Babiš.
Zdroj: https://ceska­pozice.lidovky­.cz/tema/rok-2021-z-ceske-politiky-primitivni-jednostranna-kritika-nezmizi.A201226_231­637_pozice-tema_lube

Další odpovědi
Malvína

NE

JsemVegan32

NE

Arne1

NE

Alesh

NE

hanba by mě flákala…

Drap

NE

Ne

brillant

NE

NoFear

NE

Ale jakžtakž souhlasím z dudu. Z Babišem nesympatizuju (ani nevolím), ale že mu plno lidí křivdí a podkopává ho (i z řad politiků) je pravda. Nějaké ty výsledky má a kdybych ho měl srovnávat s předešlými premiéry… Za cca 20 let mě nenapadá některý, který by byl v nějakém ohledu lepší, jak Babiš, spíš naopak (což platí i pro opozici a potenciální premiéry. Nedokážu si představit, jak by oni byli ve takové funkci schopní).
Nevolím ho (ale ani k němu nemám vyložené antipatie, něco se mi na něm nelíbí, ale něco se mu musí uznat), ale nesnáším lidi, kteří některé odsuzují jen na základě toho, že volí konkrétní stranu nebo osobu. Mně je třeba velmi protivná TOP 09 a snad všichni její představitelé a vážně hodně (i ODS a v poslední době i Piráti), ale ťopku nejvíc. A i když si o některých myslím svoje, tak jim jejich názor a volbu neberu (znám několik, co volí ťopku a vycházím s nimi normálně). Určitě je nebudu celé soudit (a odsuzovat) jen proto, že volí konkrétní věc.

GM

ANO

Martinek :)

NE

kefud

ANO

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Martinek :)

ne protože to co slibujou občas nevyjde

Mc Merkurion

… ne, jen maj někteří BAN … mimochodem, k čemu ti jsou tyto informace ???

NoFear

K uspokojení jeho vlastního ega, zabývajícího se malichernostmi.

Butters_xD

Zatím ještě žádné ANO, to ve mě utvrzuje, že voliči ANO se stydí :D