salsa verde

Jste právě teď do někoho tajně zamilovaní?

Co s tím budete dělat dál?

Nejlepší odpověď
quentos

jo, ale nebudu s tím dělat nic, protože je to marné předem. Je vdaná a navíc kouří, což coby zapřísáhlý nekuřák u ženy neunesu. Prostě jí budu občas dál nosit růžičky a budu si o ní nechávat divoce zdát, dokud konečně nepotkám tu pravou, kterou marně hledám celej život.

Další odpovědi
anonym

proč tajně milovat,vždyt je to pak jen jednostrané utrpení,je lepší to zesebe dostat a říct než se trápit,a bud to ten dotyčný veme,nebo za to nestojí,ale na druhou stranu musí to být hezký když vám někdo řekne že vás tajně nějaký čas miluje

Miroslavst

Proč tajně?
Já to vím, ona to ví-žádný tajnosti.

Doplňuji:
a ty jsi do někoho tajně zamilovaná?

skorcovaz

Ano, je to krása.. ;)

VampGirl

Tajně zamilovaná jsem do jedné osoby už tři roky. Je to pěkné, potkávat někoho kdo se vám líbí…, ale na druhou stranu je to hrozně ubíjející, když víte, že daná osoba nikdy nebude moct být vaše, ať už je to z jakéhokoli důvodu.

BIGFOOT

AHOJ TY UŽ NEČERTÍKU BURAK, MÁŠ PRAVDU.BIGFOOT

anonym

Ne. Nevěřím nikomu ani citům.

monkey

nejsem zamilovaný ale mám kamarádku z kterou si smím říci úplně vše a vím že bychom oba chtěli více a zárověň si to nemůžeme dovolit protože oba jsme zadaní a máme děti a tím i zodpovědnos­t.......ale mám ji moc rád…

salsa verde

co když si to přečte? už to nebude tajné…

quentos

myslím, že jí to je stejně jasný :{)> na mně to bejvá vidět hned…