Dal(a) jste někdy někomu?

facku – „jak barák,až se olíznul,ta sedla“ a pod.
Nebo to nedopadlo a zůstalo se jen u veliké chuti?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Herdek,
teď si připadám jako kdovíjaký násilník. V mládí (když si člověk nepřipouští následky) jsem tuto konverzaci několikrát použil. Vždy jsem „příjemce“ předem varoval, aby zanechal urážek a podobných provokací, pokud se dotyčný neuklidnil, vyřešil jsem to ručně, stručně a byl klid. Je pravda, že na to mám fyzické dispozice, a také že se tyto záležitosti většinou udály v adekvátním prostředí (většinou restaurace). A také mi bylo o 20 méně…

Další odpovědi
annas

Přemýšlím, facku jsem asi nikomu nedala. Ale jednou jsem od bratra dostala takovou, že se mně z nosu spusila krev a nešla zastavit. Musela jsem k lékaři.

quentos

zatím je to jen o té chuti, ale jsem na světě zatím pouhých necelých sedmadvacet let, dám vědět za dalších dvacet, to už se určitě nějaká příležitost naskytne

9 řemesel

Za skoro 6 járů co běhám po světě , bylo chutí hodně.Ba i výcvik je solidní.Ale zaplať PánBůh , nikdy to nebylo nutné.Ono se řekne facka,ale ty následky mohou být horší než pecka na solar,to mi věřte.

panenka

Zatím jsem nikomu facku nedala.Já jsem taková že raději si to s člověkem slušně vyříkám pokud mě naštve .

anonym

neuznávám násilí,tak nikdy,chut byla,ale životní přesvědčení bylo vždy větší

iceT

Jako decko jsem kdysi liskla bratrovi,on me totiz desne provokoval a je o 5 let mladsi,takze to byla akce-reakce.
Pozdeji,uz jako dospele,mi uletela ruka taky,to ze jsem nekoho liskla,mi docvaklo par vterin pote,co se ruka zase vratila k telu-opet akce-reakce.
Vetsinou zustava fakt jen u te chuti,ale ta predstava je nekdy tak lakava…jako cokoladovy dortik.-:)

aramah

Dala ale bráchovi a opravdu sedla,je to už dávno když přijeli s rodinou a vzali mého syna do auta jeli do zoo a havarovali.Byli to jen plechy ale já jsem reagovala tou fackou,do dnes mi to při každé příležitosti připomene.

vecernice

Dala a ne jednou.Vzhledem k mému povolání se tomu někdy nejde vyhnout.O tom kolikrát na to mám chutˇ to udělat radši,ani nemluvím.To bych tu byla za pořádnýho rasa.

lorja

Ucítila jsem plácnutí na sedací části.Otočila se a vlepila facana,jen to plesklo.Postiženým byl můj tehdejší starší spolupracovník.

anonym

mohu se zeptat 9Řemesel,není 6jarů šest let?

Bumbes

6 jar(ů) je 6 let,
asi kolega měl spíše na mysli 6 křížků…