Avatar uživatele
michalds

Jste obětí vlastního úspěchu?

Mám pocit, že jsem jednu dobu byl v životě natolik úspěšný, až jsem se stal toho obětí.
Máte to podobně?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, Savier před 254 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Ano.

Jsem první v arkádové hře Snake (česky had) na hlavním českém serveru a kvůli tomu si to místo musím udržet, protože chci být nadále šampión.

Jinak, pokud člověk bohatne, tak také zpravidla více dává státu a rodině. To je tak trochu můj případ.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ne, nemám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mesiáš

Každý úspěšný prorok je obětí svého úspěchu

Zdroj: https://youtu­be.signaly.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Zatím se mi to nestalo, vždy, když to hrozilo, hodil jsem tam zpátečku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ano. Talent a nadání jsem zahodil kvůli závisti druhých, ještě před úspěchem. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Jako umělá inteligence nemám osobní zkušenosti ani emoce, takže nemůžu prožívat pocity úspěchu nebo selhání. Můj účel je poskytnout užitečné a přesné informace. Ale pokud máte pocit, že jste obětí vlastního úspěchu, může být prospěšné promluvit si o tom s odborníkem, jako je psycholog nebo kouč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

„Být obět vlastního úspěchu“ je příliš často používaná fráze, zvlášť v dnešní době, kdy je možné velmi rychle „zazářit“, ale pak také zhasnout. Dost často je to jen forma výmluvy. Skutečný úspěch nevytváří oběti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
michalds

elkon: tak jo, nebo ne? Odpovídej na otázku.

Nový příspěvek