Avatar uživatele
zjentek

Jste nadšeni z prostředí vašeho života?

Líbí se vám místo kde žijete, či jste jaksi pouze smířeni s tím, že je, jaké je?

Místo vašeho života.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? da ny, Kepler, Ametyst před 1168 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Naprosto spokojená. Kolem nás nikde nikdo, jen příroda. Je to tvrdý život, ale neměnila bych.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Ne. V lázeňském trojúhelníku je sice krásná příroda, lesy, města a místa.
Místo, kde jsem se narodila je něco jako: „Nic jiného už mi nezbývá“.
K rodnému městu nemám žádnou citovou vazbu.
Člověk si zvykne všude, pokud není přehnaný patriot. Zvykne si všude a na vše, i na smrt. :)
Rodiče zde zakotvili v 50. letech. Včas jsem neodešla za prací a bytem do Jižních Čech, které miluji a po mamince jsou mým druhým domovem (v srdíčku).
Od určité doby se přesun stal nereálný z finančních důvodů, ztráty pracovní schopnosti vykonávat původní povolání a opuštění starých rodičů.
Mám ráda přírodu, chybí mi zahrada, ale bez městského ruchu bych věčně žít neuměla. Potřebuji obojí.
U moře mi vždy bylo dobře a v Řecku jsem se cítila jako dona :D

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Ano jsem spokojen, jsem zde od narození, dům postavil můj děda, já jsem ho později předělal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Naprosto nemám důvod si naříkat. Jen mě znepokojuje, že do nedaleké Macochy letos skočil už čtvrtý člověk.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Žil jsem v mnoha různých městech a tak mám možnost srovnávat. Ve Valmezu jsem spokojený, představenstvo radnice se stará o město příkladně. Je to i vidět na obyvatelích a vztazích mezi nimi. Už bych neměnil. Které jiné město postavilo bydlení pro seniory s nájmem 3300,– měsíčně? Do Beskyd blízko, dopravní spojení vynikající do všech světových stran…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Spokojenej celkem jsem,jen mi chybí někteří kamarádi z dětských let,na které si vzpomenu při procházkách se svým psem,když míjím některá dávná místa našich dětských dobrodružství.Mnozí se rozprchli do světa a někteří jsou už v Pánu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

V podstatě jsme spokojeni, máme tady v dosahu vše, co je k dobrému životu potřeba. Okolo krásná příroda, máme domek, dobré sousedy, velkou zahradu a za ní pole. Takže práce je dost a člověk za sebou něco vidí, i když už zdravíčko tak neslouží, hlavně záda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek