zjentek

Jste nadšeni z prostředí vašeho života?

Líbí se vám místo kde žijete, či jste jaksi pouze smířeni s tím, že je, jaké je?

Místo vašeho života.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Naprosto spokojená. Kolem nás nikde nikdo, jen příroda. Je to tvrdý život, ale neměnila bych.

Další odpovědi
da ny

Ne. V lázeňském trojúhelníku je sice krásná příroda, lesy, města a místa.
Místo, kde jsem se narodila je něco jako: „Nic jiného už mi nezbývá“.
K rodnému městu nemám žádnou citovou vazbu.
Člověk si zvykne všude, pokud není přehnaný patriot. Zvykne si všude a na vše, i na smrt. :)
Rodiče zde zakotvili v 50. letech. Včas jsem neodešla za prací a bytem do Jižních Čech, které miluji a po mamince jsou mým druhým domovem (v srdíčku).
Od určité doby se přesun stal nereálný z finančních důvodů, ztráty pracovní schopnosti vykonávat původní povolání a opuštění starých rodičů.
Mám ráda přírodu, chybí mi zahrada, ale bez městského ruchu bych věčně žít neuměla. Potřebuji obojí.
U moře mi vždy bylo dobře a v Řecku jsem se cítila jako dona :D

elkon

Ano jsem spokojen, jsem zde od narození, dům postavil můj děda, já jsem ho později předělal.

dudu

Naprosto nemám důvod si naříkat. Jen mě znepokojuje, že do nedaleké Macochy letos skočil už čtvrtý člověk.

Kepler

Žil jsem v mnoha různých městech a tak mám možnost srovnávat. Ve Valmezu jsem spokojený, představenstvo radnice se stará o město příkladně. Je to i vidět na obyvatelích a vztazích mezi nimi. Už bych neměnil. Které jiné město postavilo bydlení pro seniory s nájmem 3300,– měsíčně? Do Beskyd blízko, dopravní spojení vynikající do všech světových stran…

ten který je

Spokojenej celkem jsem,jen mi chybí někteří kamarádi z dětských let,na které si vzpomenu při procházkách se svým psem,když míjím některá dávná místa našich dětských dobrodružství.Mnozí se rozprchli do světa a někteří jsou už v Pánu.

paul1

V podstatě jsme spokojeni, máme tady v dosahu vše, co je k dobrému životu potřeba. Okolo krásná příroda, máme domek, dobré sousedy, velkou zahradu a za ní pole. Takže práce je dost a člověk za sebou něco vidí, i když už zdravíčko tak neslouží, hlavně záda.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.