ten který je

Jsou ženy také znásilňované a sexuálně obtěžované na českých a moravských festivalech?

Nehrozí zrušení českého festivalu Rock for People?
Ve Švédsku byl podobný festival zrušen.

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/442558-nejvetsi-svedsky-hudebni-festival-konci-kvuli-znasilnenim-a-obtezovani-zen.html

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… no, některý tam právě kvůli tomu jezdí …

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě. Podobné věci se stávají. Vzhledem k tomu, že u nás jsou festivaly menší, tak neni ani tolik napadených. Většinou o tom média ani neinformují. Nedá se říct, že by to bylo pravidlem, ale jisté riziko tam je.

autacek

To víš že jo, některé to ani nenahlásí a jiné si zase vzpomenou až časem.

anonym

Pár drobnejch případů bylo v minulosti i na Czechteku i Colours of Ostrava tak uvídíme co letos přinese Beats for Love www​.b4l.cz/