dust8

Jsou zdravá i ta semínka v paprikách?

Odpovědi
EKSOT123

Nebudu ti to hledat, ale většina semen je zdravých. Kdysi jsem si všiml, že na Zahradě Čech se prodejce snažil prodávat léčivý olej, lisovaný z paprikových semínek. Jinak myslím máš rozumnější jíst, nebo dávat do jídla přímo papriková semínka, což jsem já vždycky dělal Vyhazuji jen když jsou načernalá.

Pollon

Zdravá je poněkud silné slovo, ale pokud jsou bílá, tak jsou jedlá, i když většinou trochu nahořklá. U pálivých paprik většinou rovněž pálí. Více informací můžeš najít v článku o paprikách na „AZ-recepty.cz“.