balca

Jsou v kabinkách na převlékání kamery (v obchodech) ?

na zkoušení oblečení

Nejlepší odpověď
briketka10

to nevím, ale v Globusu, když jsem si něco zkoušela
měla jsem vždy divný pocit, jakoby byly, protože vím,
že tam jsou všude zvrchu zavěšené a jestli zasahují
až do kabinek bylo by to hodně obtěžující a zavánějící
šmíráctvím žejo, koukám vždy radějc nahoru..

udělej to taky tak, abys neměl příště strach ☺
Doplňuji:
no Alesh, ale to nejsou kabinky !!

Další odpovědi
johana 56

Jsou,ale neměly by být.

http://www.jih­lavske-listy.cz/clanek11144-za-kamery-u-kabin-dostanou-pokutu.html

led

citácia z odkazu (johana 56) Jihlavkých listů:
„„V žádném případě není přípustné využívání kamerových systémů v prostorách určených k ryze soukromým úkonům – WC, šatny, sprchy atd. Tudíž ani zkušební kabiny,“ upozorňuje Hana Štěpánková, mluvčí Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ).
Podle ÚOOÚ správce systému musí na přítomnost kamer upozorňovat cedulí. Ta sice je v případě jihlavského hypermarketu vlevo na vchodových dveřích, na první pohled ale není nijak zvlášť viditelná.
Přitom podle zákona by každé místo, kde jsou kamery, mělo být viditelně označeno. A to podle ÚOOÚ tak, aby devět lidí z deseti vědělo, že jsou monitorováni.“

Orange

Jasně, docela dobře schované.

radce

Ano, především v podlaze!

Alesh

jasný, videa pak najdeš viz zdroj. 🙂

Zdroj: http://www.fre­evideo.cz/vase-videa/tag/voy­eur/nejnovejsi/

led

Bolak a Alesh, vy ste operátori tých kamier? Že to tak presne viete… :)
Sú tie kamery aj v pánskych kabínkach, alebo len dámskych? Pri vstupe do kabínky treba aj podpísať nejaký „Kódex správania sa v kabínkach“?

briketka10

bolak a Alesh si dělejte prču z plastelíny ☺

johana 56

Alesh:tam chtějí vědět,jestli je mi 18 !!!

Alesh

sprosťáci! 🙂

johana 56

Však si je taky stařenka za tu drzost hned zapsala na black list.

briketka10

☺☺☺to byla stařenka ??

johana 56

Tou stařenkou myslím sebe.Zápis mají proto,že napřed chtěli potvrdit,jestli jsem plnoletá!

briketka10

já nejsem sice Alesh, ale bolaku ty víš, že néé !

bolak

Alesh: to je z globusu, ty videa?

Alesh

no jéje!