Avatar uživatele
Rob15

Jsou tyhle přiznaky projevem nějake nemoci?

Ahoj je mi 15 let a minulý víkend jsem byl s kamarády na zábavě kde jsem potkal o dva roky starší holku, se kterou jsem se vyspal. Bylo to jen jednou ale nepoužil jsem kondom. Ted sem začal mít nějaké problémy. Při močení mě to strašně pálí a řeže a z penisu mi vytéká sperma samo od sebe. Nevíte někdo co bych mohl mít? Bojím se to říct rodičům nebo jít za doktorem ale sem zoufaly a nevim co s tím. Díky za nějaké rady.

Zajímavá 0 před 2042 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Skoč za urologem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Tak teoreticky jsou dvě možnosti:

  1. Byla to nějaká „špína“ a teď jsi hrdým majitelem chlamýdií (přínejlepčím).
  2. Tvůj momentální problém s předchozím románkem nijak nesouvisí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kluku to co ti vytéká není sperma ale hlen. To co popisuješ je příznakem kapavky. Bohužel to je to co se opakuje stále dokola. Mladí lidé zkrátka neumí používat ochranu a pak to takhle dopadá. Měl bys co nejdříve zajít za lékařem. Nejlépe urologem a ten to nejlépe zhodnotí.

Ještě doplnuji: Rozhodně se nemáš čeho bát. Pokud to je skutečně kapavka a bude se ihned léčit.Nic se ti nestane. Nasadí ti antibiotika a hotovo.

Zdroj: https://www.mo­jezdravi.cz/ne­moci/kapavka-2031.html

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Pohlavní nemoci se bez lékaře nezbavíš.
A příště použij (i) hlavu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

Možné to není. Pouze nadměrné množství otázek ukazuje na sílu bojovat s webchodci, aby si přečetli kdejakou kvákaninu. A to jsou brigádníci těchto stránek.
Bolal nevydržel a nastupuje Found. Za 30 Kč/hod.
Sory. K tvému dotazsvátku. Je skoro podzim a z lískových stromů padají tuny oříšků. Kdo to posoudí?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rob15

Díky za rady. Ja za tim urologem teda zajdu.

před 2042 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek