Elizabet

Nemoc středního ucha

Mám šílenou rýmu a začínámi zaléhat ucho a hodně to bolí. Já jsem si už stříkala do ucha přípravek Aurekon spray ale nějak to nepomáhá.Prosím nemáte někdo pro mě nějakou radu jak se zbavit bolesti? Nevím jestli to je zánět středního ucha nebo ne.

Nejlepší odpověď
dudu

Již jsem se zde jednou zmiňoval, že v naší rodině se nám velmi osvědčilo nahřívání uší soluxem a to u dospělých i dětí. Každopádně ideální je návštěva lékaře.

Další odpovědi
fortin

Taková nebezpečná věc se zde neléčí. Zřejmě vám předepíši antibiotika abych vyloučil že přijdete o sluch.

Nuk nuk

Doporučuji heřmánkový obklad na ucho.
Pokud se ale stav moc nezlepší, určitě zajděte k lékaři, jen on totiž může vyloučit nebo diagnostikovat zánět stř. ucha a předepsat správnou léčbu.

LB

Také myslím, že se antibiotikům nevyhneš. V Chorvatsku roste jedna rostlina, která vypadá podobně jako netřesk, ta by to určitě vyléčila, ale tu bohužel neseženeme. :))))

Džanička

Zajděte si na ušní,pravděpodobně máte z rýmy v uchu,jak bych to řekla,takový pupínek a ten je naplněn hnisem,na ušním ho propíchnou,jen to štípne a hned se Vám uleví,hnis po několika dnech braní antibiotik z ucha vyteče a hotovo.Nic to není,já jsem na to dřív trpěla hrozně moc.A teď si radši zajdu na ušní,překonám to píchnutí,a mám klid.Také mějte ucho v teple,dejte na něj kus vaty a na to šátek..

Michal

Nemám rád léčbu na dálku.Doporučil bych Vám návštěvu lékaře.

fira

Podle mě je to začínající zánět středního ucha.Je na to dobrý triamcinolon E.Kapky.Pak namáčet vatovou tyčinku a to ucho vytírat.Pálí to jako čert ale je to osvědčená metoda.