Avatar uživatele
Elizabet

Nemoc středního ucha

Mám šílenou rýmu a začínámi zaléhat ucho a hodně to bolí. Já jsem si už stříkala do ucha přípravek Aurekon spray ale nějak to nepomáhá.Prosím nemáte někdo pro mě nějakou radu jak se zbavit bolesti? Nevím jestli to je zánět středního ucha nebo ne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kájin před 5188 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Již jsem se zde jednou zmiňoval, že v naší rodině se nám velmi osvědčilo nahřívání uší soluxem a to u dospělých i dětí. Každopádně ideální je návštěva lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fortin

Taková nebezpečná věc se zde neléčí. Zřejmě vám předepíši antibiotika abych vyloučil že přijdete o sluch.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Doporučuji heřmánkový obklad na ucho.
Pokud se ale stav moc nezlepší, určitě zajděte k lékaři, jen on totiž může vyloučit nebo diagnostikovat zánět stř. ucha a předepsat správnou léčbu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LB

Také myslím, že se antibiotikům nevyhneš. V Chorvatsku roste jedna rostlina, která vypadá podobně jako netřesk, ta by to určitě vyléčila, ale tu bohužel neseženeme. :))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Zajděte si na ušní,pravděpodobně máte z rýmy v uchu,jak bych to řekla,takový pupínek a ten je naplněn hnisem,na ušním ho propíchnou,jen to štípne a hned se Vám uleví,hnis po několika dnech braní antibiotik z ucha vyteče a hotovo.Nic to není,já jsem na to dřív trpěla hrozně moc.A teď si radši zajdu na ušní,překonám to píchnutí,a mám klid.Také mějte ucho v teple,dejte na něj kus vaty a na to šátek..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nemám rád léčbu na dálku.Doporučil bych Vám návštěvu lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fira

Podle mě je to začínající zánět středního ucha.Je na to dobrý triamcinolon E.Kapky.Pak namáčet vatovou tyčinku a to ucho vytírat.Pálí to jako čert ale je to osvědčená metoda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek