Daniel16

Hrozí nějaké nemoci od blech?

Náš pes zřejmě chytil blechy od nějakého ježka… Nějaká blecha na mě zřejmě skočila a poštípala mě. Hrozí nějaké nemoci?

Nemoci od blech…

Nejlepší odpověď
briketka10

„V první řadě blechy přenášejí tasemnici psí, škrkavky.
zdroj : http://hobby.id­nes.cz/blechy-psi-i-kocici-na-cloveka-jdou-a-prenaseji-nemoci-pc9-/hobby-mazlicci.aspx?c=A150204­_105343_hobby-mazlicci_mce

Další odpovědi
Drap

Teoreticky je to možné. Ve skutečnosti se však něco podobného stane velmi málo.

Lamalam

Blechy můžou být přenašeči různých nemocí. Může tě nakazit bakterií riketsia, která vyvolává skvrnitou horečku.

walerianecek

Jojo, je na předpis. A podívej se sem https://www.chra­nime-psy-proti-klistatum.cz/. Tady k tomu najdeš docela zajímavý a užitečný info.

Sabulak

Aha, tahle tableta je na předpis? No, tak musím na vet… Nějaké bližší info by k tomu nebylo?

Kajolka

Ahoj, jojo, je na předpis. Nám ji vet předepisu. Co by tě k tomu infu zajímalo?

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.