Rokio

Jsou krásné sukuby, démonkyně sexu?

Mají tato pekelná stvoření svůdný vzhled, tzn. jsou sexy?

Nejlepší odpověď
marci1

Sukuba je vládkyně svádění, je proto logické, že se podobá krásným a svůdným ženám. Jenže zatímco jejich trupy a obličeje jsou ženské, ze zad jim rostou velká netopýří křídla, podobně jako u nathrezimů. Stejně tak jako oni mají na nohách kopyta a na čelech dva zahnuté rohy. Není proto divu, že jsou si tito dva démoni příbuzní. Mnoho černokněžníků a odborníků na démony nathrezima i sukubu řadí mezi psychické upíry, protože se živí lidským utrpením. Na sobě toho sukuby příliš nenosí, což je vzhledem k jejich zaměření logické. Obvykle se odívají do přiléhavých a odhalujících oblečků z tvrzené kůže, které působí dojmem, že jsou vždy tak o dvě čísla menší. Nosí s sebou také bič, který používají jako zbraň i jako slánku, protože s ním způsobují obětem bolesti, které jim velmi chutnají. 🙂

http://cs.rp-legenda.wikia­.com/wiki/Suku­ba

Další odpovědi
Drap

Pro někoho zřejmě ano, pro jiného ne. Každý vidí krásu jinak, má jiná měřítka a jiné hodnocení. Krása je subjektivní. Osobně nevím, nikdy jsem žádnou z nich neviděl.

aliendrone

Succubus je sice TEN démon, ale jakožto takový je BEZPOHLAVNÍ. Takže žádná „démonkyně sexu“ se už z principu jaksi nekoná! Jakákoliv soulož se succubem je tudíž iluzorní, pouze v tvé mysli. ;) :D :D

ivzez

Sukubus, nikoliv sukuba a démon(ka), nikoliv démonkyně.
Na zbytek už odpověděli přede mnou.

Smackdown

Všechno co je sexy, tak smrdí čertovinou.

dubraro

Samozřejmě, jak jinak by sváděly muže. Sukuba může měnit svůj vzhled, ať již fyzicky, nebo ovlivňováním vnímání sváděného.