wolstryt

Jsou slučitelné zápasy MMA a naše západní hodnoty?

Pokud vím v minulosti byly podobné zápasy nelegální a dnes to čteme v médiích „šířících lásku a pravdu“ jako hlavní zprávu v rubrice Sport s nadpisem „Krvavý festival v kleci, vzešel soupeř pro Vémolu“.

Odpovědi
Pepa25

Můžu vás ujistit, že my sluníčkáři MMA fakt neholdujeme, ale „lid“ si žádá krev, tak ať si naplní potřebu sledováním Vémoly nebo podobných magorů. Není důvod to zakazovat a rozhodně lepší než nelegální bitky na nože někde ve stodole …

elkon

Hodnoty uznává každý takové, jaké si nastaví.

Michálek1245

Řekl bych, že v tom není nějaký problém. Jako jasně, je to tvrdý sport, teče tam krev, bolí to. Ale na druhou stranu, když jsem se byl podívat na Oktagon Manchester, tak jsem pochopil, že tam panuje obrovský respekt k tomu druhému a k sobě samému. Jako kde jinde si zápasníci dají takzvaně po čuni a po zápasu si podají ruce.

Herjulfson

Jak píše Pepa – boj a krev, toť zábava lůzy dobrá k odvedení pozornosti davu…