huxa

Jsou policisté vážně tak akční lidé, jak tomu bývá ve filmech, nebo většinu jejich času zabere spíše papírování, …?

Nejlepší odpověď
led

Žiaľ to papierovanie prevláda. Pozor, neplatí pre pochôdzkárov, ale ani tí sa papierovanie nezbavia.
Myslím, že z tých rôznych policajných filmov sú najbližšie pán rada Vacátko a pán rada Korejs a ich „páni kriminalisti z pražské "čtyřky“ zo známych seriálov Hříšní lidé Města pražského a Panoptikum Města pražského → policajní úradníci

Další odpovědi
Damiana

To tedy jsou, dneska jsme zas dostali pokutu za rychlou jízdu. V terénu jsou benga šíleně akční, bohužel…

LuK4S3k CZ

Podle toho jaké myslíš třeba speciální komanda jo ale normální polictisté moc ne. Ale to je i podle toho co pokládáš za akční třeba policisté když někoho honí na dálnici tak tam jednou i 250.

led

Keby nakrútili skutočnú prácu policajtov, asi by ľudia hneď hľadali prepínač kanálov, bola by to pre nich strááášná nuda.