Kepler

Je známo, že pokud máme více peněz, snadněji a lehkomyslněji se utrácí. Kdo povahu šetřílka a hraboše, tomu se peníze nerozkutálejí, ani vítr je nerozfouká.

Další odpovědi
Drap

Je to tak. Neni nikdo kdo by nic neutratil, pokud se stará sám i sebe. Čím méně jich ke, tím rychleji se rozkutálejí, proto se taky penězům říká oběživo.

SSReadme

Příspěvek smazán administrátorem.

EKSOT123

No koment: „Ptal jsem se manželky, jestli nepotřebuje peníze: Řekla že ne, že jí zbyla ještě půlka z toho, co jsem jí dával z minulé výplaty.“

annas

Takže můžete být v klidu 🙂

EKSOT123

Bohužel to nejsou moje slova, vyčetl jsem to ve vtipech.

zjentek

Jestli je vtip vtipný anebo ne, to se dozvíme, až zjistíme, kolik bere vejplatu!