FreddieR

Jsou již otevřená kadeřnictví?

Dobrý den,

kadeřnictví měla být uzavřena do 3. 11. a já jsem se před měsícem rezervoval v jednom kadeřnictví na dnešní den. (na 6. 11.). Nevíte, zda jsou kadeřnictví již otevřená? Nechci tam jít zbytečně.

Děkuji

Odpovědi
elkon

Nejsou.

Emefej

Nejsou. Možná ti to uniklo, ale nouzový stav byl prodloužen a s ním i všechna omezení.

marci1

Ne, nejsou. Vláda nouzový stav prodloužila do 20. listopadu 2020 a pravděpodobně bude prodloužen i na další období (do Vánoc?). ☹

nyjono

A co tam zavolat???
Když už tedy nesledujete aktuální stav nařízení.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.