tipo

Jsou benzínové turbomotory spolehlivé?

Rozhoduji se mezi koupí Fiat Tipo 1,4 atmosfera benzín a R. Megane 1,3 turbo benzín.

Odpovědi
elkon

Otázka by měla znít: jsou italské nebo francouzské vozy spolehlivé. Druhá věc jsou motory s turbem. Motory s turbem jsou všeobecně výkonnější, ale případná oprava je pak taky dražší. A k tomu prvnímu. Italské ani francouzské auto bych si nekoupil. Znám několik lidí, kteří podobná auta mají a pak se také stačí podívat na dlouhodobé tabulky německé TÜV.