bolak

Jsou audioknihy 100% věrné psaným verzím nebo nejsou?

Třeba takovej šejkspír, když si stáhnu audioknihu, dostanu to samé „zboží“ jako kdybych si přečetl knihu?

Odpovědi
Hamon

A kterou konkrétně máš na mysli?

kapka

Může to být čtená kniha, pak je to přečteno tak, tak to tam je napsáno. Takhle jsem třeba poslouchala povídky od E.A. Poa
nebo je to přepracované jako rozhlasové vysílání, jako hra. Třeba kniha Miláček od Maupassanta.
Měla jsem půjčená CD z knihovny.

BetynkaV

No jak u čeho, pokud se podíváte a je tam třeba jako na www.audioteka.cz audiokniha kompletní, tak by měla být celá.
Tato informace by měla být uvedena.

PS: Dnes jsou slevy na audioknihy, všechno za 149 Kč na www.audioteka.cz.

bolak

Hamon: obecně

Hamon

Obecně? V tom případě ne, 100% audioknih není věrných předlohám.