hapiky

Jsme opravdu původem pozemšťané?

Vědci stále častěji tvrdí, že počáteční život na Zemi vznikl přenosem panspermií z vesmíru. Na Zemi údajně nebyly tak dobré podmínky jako na kometách, které dopadaly na Zemi. A to nemluvím o hypotézách několika mimozemských civilizací, které tu „zasadili“ co se jim líbilo.

Odpovědi
Drap

Jak kdo. Já ano. U některých jedinců si však nejsem jistý

zjentek

Jak kdo. Já ne. U některých jedinců si však nejsem jistý, jestli vidí dále, než ze svýho okna.

Arne1

Podle všech dostupných informací jsem se narodil na Zemi. Bohužel dosud neznám nikoho kdo by to měl jinak.

still

Zajímavé, máte prosím odkaz na nějaký zdroj? Rád si počtu :)

dubraro

Zajímavou myšlenku nabízí Zecharia Sitchin, stojí to za přečtení.

hapiky

still: Stačí vyguglovat panspermie

hapiky

Drap: U těch jedinců, vidíš v tom hrozbu s možnou vyšší inteligencí?

hapiky

Arne1: Narozeni jsme zde na Zemi bezpochyby všichni, všichni a všechno se na Zemi vyvinulo. Jde jen o ten prvopočátek než začala evoluce.

Arne1

Já vím na co vlastně ten dotaz byl. Ale to co jsem napsal já je s jistotou hraničící pravděpodobnost. Ostatní je zajímavá spekulace, bohužel podpořená jen minimem důkazů.