anisek018

Jsem zadluzena 5 miliony, nemam to jak splacet?

jsem zadluzena 5 milionama a nemam to jak splacet mam jedno dite a

Nejlepší odpověď
HonzikPernik

Nevytahuj se.

Další odpovědi
Drap

A ptáš se na co ?
V každém případě však máš smůlu. Budeš muset začít vydělávat a pomalu splácet.

Reezo

Tady by možná pomohl osobní bankrot.

mojitek

děkujeme za informaci,teda i když si zbytek tý stóry asi budeme muset domyslet :D

bolak

A co s tím má společnýho to dítě? Jako že bys ho prodala nebo proč je do tý bilance zahrnutý i ono?